O przedszkolu

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do
Przedszkola NiepublicznegoPROMYCZEK”,
które funkcjonuje w mieście Bielsko-Biała od dnia 01.09.2010 roku.


Jesteśmy placówką przeznaczoną dla dzieci w wieku przedszkolnym
od 2,5 do 6 lat.


Przedszkole jest czynne 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku przez cały rok kalendarzowy od godziny 7:00 do 17:00.


Posiadamy zaświadczenie o wpisie do rejestru przedszkoli niepublicznych Miasta Bielsko-Biała o numerze MZO-4320/256/09/EL.

 


Przedszkole prowadzi nauczanie i wychowanie w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego i programy pracy zatwierdzone przez MEiN.


„PROMYCZEK” Bielsko-Biala, został stworzony z myślą o dzieciach, o czym świadczy wykształcona, doświadczona, pełna energii kadra nauczycielska oraz bardzo wysoki poziom warunków lokalowych, spełniających wszelkie standardy.

Całkowita powierzchnia przedszkola to 560m2. Dysponujemy pięcioma nowoczesnymi, funkcjonalnymi oraz estetycznie wykonanymi salami zajęć z dostępem do łazienek, przystosowanych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole spełnia wszystkie wymogi prawa europejskiego dla zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków przebywania w nim dzieci.

Naszym priorytetem było także stworzenie dwóch bezpiecznych, funkcjonalnych oraz kolorowych placów zabaw  (o powierzchni 20 arów oraz 4 arów). Miejsca te zachęcają do zabaw, dzięki którym maluchy mogą rozwijać zarówno swoje indywidualne zdolności ruchowe, jak i dzięki wspólnej zabawie z rówieśnikami, umiejętności współpracy w grupie.

W każdej z sal znajduje się wideodomofon, który umożliwia wizualną identyfikację dzwoniącej do przedszkola osoby.

Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo naszych podopiecznych, poprzez monitoring całego obiektu przez 24 godziny na dobę.

Przedszkole posiada własny duży parking.